Start-upy rozwijają się mimo pandemii
News!

Start-upy rozwijają się mimo pandemii

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Badania i analizy wskazują, że nowe, innowacyjne przedsiębiorstwa nie ucierpiały z powodu ograniczeń, jakie powstały w wyniku wybuchu pandemii COVID 19. Ponad 1/3 firm notuje wzrosty w ostatnim czasie.

Tegoroczne raporty wskazują, że mimo braku nowych klientów, start-upy dobrze sobie radzą na rynku. Niewiele przedsiębiorstw ocenia negatywnie wpływ pandemii na działania na rynku.

Polskie start-upy dobrze poradziły sobie w pandemii, ponieważ w ubiegłym roku – mimo ogólnych trudności w gospodarce – udało im się pozyskiwać finansowanie z rynku. Z opublikowanego w styczniu 2021 raportu „Transakcje na polskim rynku VC 2020” wynika, że w ubiegłym roku wartość inwestycji pozyskanych przez start-upy była rekordowa, na poziomie 2,1 mld zł. – powiedział serwisowi Newseria Biznes Artur Piecha, dyrektor marketingu klientów kluczowych i korporacyjnych Orange Polska.

Coraz częściej duże firmy oraz korporacje decydują się na współpracę ze start-upami. Z badań wynika, że innowacyjne przedsiębiorstwa kierują swoją ofertę częściej do innych firm, niż do pojedynczych konsumentów. Firma Orange stara się wspierać rozwój start-upów.

Poszukujemy partnerów, którzy mają gotowy produkt wypełniający nisze rynkowe lub uzupełniający nasze portfolio ofertowe w ramach grupy spółek Orange – wyjaśnia ekspert Orange. – Jesteśmy otwarci zwłaszcza na propozycje usług wykorzystujących sieć 5G, która oferuje nowe możliwości dzięki zwiększonej prędkości transmisji danych osiągającej nawet 20 Gb/s, opóźnieniom zmniejszonym do poziomu pojedynczych milisekund czy zdolności obsługi nawet do miliona urządzeń na kilometr kwadratowy.

Źródło: newseria.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Frazy kluczowe – kluczowy etap pozycjonowania
Frazy kluczowe – kluczowy etap pozycjonowania
W pozycjonowaniu chodzi o osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce internetowej, co umożliwia uzyskanie bardzo dużego ruchu organicznego z Google.
Program Lojalnościowy – Nagradzanie stałych klientów za ich wierność
Program Lojalnościowy – Nagradzanie stałych klientów za ich wierność
Programy lojalnościowe są popularnym narzędziem stosowanym przez wiele firm w celu nagradzania i utrzymania stałych klientów.
Czy można samemu wypozycjonować stronę internetową?
Czy można samemu wypozycjonować stronę internetową?
Dowiedz się, czy można samemu wypozycjonować stronę internetową i czy jest to opłacalne.
Ostatnie wpisy