Czy młodzi ludzie słuchają radia?
News!

Czy młodzi ludzie słuchają radia?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze kilkanaście lat temu muzyka i informacje nie były tak łatwo dostępne jak teraz. Telewizja i radio były głównym źródłem informacji i rozrywki. W dzisiejszych czasach, gdy młodzi ludzie mają to wszystko na swoich prywatnych smartfonach, mogłoby się wydawać, że radio przestało być potrzebne. Czy rzeczywiście tak jest? Czy młodzi ludzie przestali słuchać radia?

Niekoniecznie. Według raportu opracowanego przez Wirtualnemedia.pl młodzi ludzie bardzo chętnie słuchają radia. Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową wśród osób w wieku 15–24 lat jest RMF FM, tuż za nim są Radio ESKA i Radio ZET.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Dla wielu ludzi taki stan rzeczy może być zaskoczeniem. Ale jeśli zastanowimy się nieco dłużej, młodzi ludzie mają wiele powodów, żeby słuchać radia! Przede wszystkim radio zapewnia łączność z ludźmi. Jest też źródłem dodatkowych informacji o muzyce i artystach oraz najnowszych wiadomości. Radio bardzo często oferuje również niespodzianki w postaci nowych utworów, których nie usłyszymy na playlistach streamowych.

Zdjęcie główne: Eric Nopanen/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*