Czy młodzi ludzie słuchają radia?
News!

Czy młodzi ludzie słuchają radia?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze kilkanaście lat temu muzyka i informacje nie były tak łatwo dostępne jak teraz. Telewizja i radio były głównym źródłem informacji i rozrywki. W dzisiejszych czasach, gdy młodzi ludzie mają to wszystko na swoich prywatnych smartfonach, mogłoby się wydawać, że radio przestało być potrzebne. Czy rzeczywiście tak jest? Czy młodzi ludzie przestali słuchać radia?

Niekoniecznie. Według raportu opracowanego przez Wirtualnemedia.pl młodzi ludzie bardzo chętnie słuchają radia. Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową wśród osób w wieku 15–24 lat jest RMF FM, tuż za nim są Radio ESKA i Radio ZET.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Dla wielu ludzi taki stan rzeczy może być zaskoczeniem. Ale jeśli zastanowimy się nieco dłużej, młodzi ludzie mają wiele powodów, żeby słuchać radia! Przede wszystkim radio zapewnia łączność z ludźmi. Jest też źródłem dodatkowych informacji o muzyce i artystach oraz najnowszych wiadomości. Radio bardzo często oferuje również niespodzianki w postaci nowych utworów, których nie usłyszymy na playlistach streamowych.

Zdjęcie główne: Eric Nopanen/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wyzwania zarządzania projektami i jak sobie z nimi radzić
Wyzwania zarządzania projektami i jak sobie z nimi radzić
W tym artykule omówimy najczęstsze wyzwania związane z zarządzaniem projektami i przedstawimy strategie, które mogą pomóc w ich skutecznym rozwiązaniu.
Jak wykorzystać kamery IP Dahua do stworzenia efektywnego systemu monitoringu?
Jak wykorzystać kamery IP Dahua do stworzenia efektywnego systemu monitoringu?
Odkryj możliwości, jakie dają kamery IP marki Dahua w budowaniu skutecznego systemu monitoringu. Poznaj praktyczne wskazówki i porady dotyczące wykorzystania technologii IP do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa.
Obsługa księgowa firmy – jak ją wybrać?
Obsługa księgowa firmy – jak ją wybrać?
Księgowość tradycyjna czy internetowa? Sprawdź, jaka będzie najlepsza dla Twojej firmy!
Ostatnie wpisy