Play przejął UPC – co to oznacza dla klientów?
News!

Play przejął UPC – co to oznacza dla klientów?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Play – jedna z największych sieci komórkowych w Polsce – wykupił UPS. Klienci mogą spodziewać się pewnych zmian.

Jakich zmian i korzyści mogą się spodziewać klienci?

Z perspektywy klientów przejęcie UPC przez Play może zapewnić szereg nowych możliwości. To połączenie nowoczesnej sieci mobilnej, błyskawicznego internetu światłowodowego oraz urozmaiconej oferty telewizyjnej i rozrywkowej. Warto jednak podkreślić, że znaczna część dotychczasowych warunków pozostaje bez zmian, aby usprawnić proces przejścia.

Wzbogacona zostanie między innymi oferta telewizyjna Play. Zarówno Play, jak i UPS zostaną przy swojej sieci sprzedaży – w przypadku przedłużania umów z UPS praktycznie nic się nie zmieni. Fioletowa sieć przygotowała przy tym specjalne promocje dla klientów, można skorzystać m.in. z darmowego abonamentu na usługi komórkowe czy bezpłatnego internetu UPC przez nawet dwa lata. Kluczową informacją dla większości obecnych abonentów obydwu firm będzie jednak fakt, że nie są potrzebne żadne działania z ich strony – umowy pozostają aktywne na obecnych zasadach.

Zdj. główne: Jenny Ueberberg/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni sprzęt używany – praktyczny przewodnik
Jak wybrać odpowiedni sprzęt używany – praktyczny przewodnik
Odkryj praktyczne wskazówki i zasady, które pomogą Ci wybrać idealny dla siebie używany sprzęt. Dowiedz się, na co zwracać uwagę i jak podejmować świadome decyzje na rynku urządzeń używanych.
Facebook Ads – najważniejsze informacje w jednym miejscu
Facebook Ads – najważniejsze informacje w jednym miejscu
Facebook Ads to jeden z najpopularniejszych i najefektywniejszych systemów reklamowych w mediach społecznościowych. Sprawdzamy jego możliwości.
Jak wypromować stronę?
Jak wypromować stronę?
Dowiedz się, jak skutecznie wypromować swoją stronę internetową korzystając z pozycjonowania w wyszukiwarkach oraz działalności w social mediach.
Ostatnie wpisy