piątek, 22 września, 2023

Mimo że PlayStation 5 swoją premierę miało już dawno, bo 12 listopada 2020 roku, to zakup konsoli w dobrej cenie wciąż nie jest łatwym zadaniem. Gdzie dostępne są konsole, a także za ile można je nabyć? Przekonajmy się!

Niewielka liczba dostępnych konsol

Według informacji udostępnianych przez Sony problemy z produkcją nowych urządzeń wynikają głównie z wybuchu pandemii COVID-19. Przez wprowadzane kolejno restrykcje i przejście na zdalny tryb działania prace nad konsolami zostały opóźnione. Największe utrudnienie stanowiło zamknięcie fabryk, w których produkowane były podzespoły.

Jak kupić konsolę PS5?

W znanych sklepach z elektroniką takich jak Media Markt, NeoNet, RTV Euro AGD i tym podobnym nierzadko znaleźć można PS5 w zestawach z popularnymi grami. Trzeba być jednak świadomym, że wiele osób jest chętnych na konsolę, w związku z czym z kupnem nie należy zwlekać. Można ją także nabyć na portalach typu Allegro lub Amazon, jednak w ich przypadku warto wybierać oficjalne konta sklepów z elektroniką, aby nie zostać oszukanym. 

W przypadku zainteresowania kupnem konsoli PS5 warto ustawić sobie powiadomienia na stronach poszczególnych sklepów internetowych, tak aby być poinformowanym o dostępności produktu jako jedna z pierwszych osób.

Zdj. główne: Enrique Guzmán Egas/unsplash.com

Tagi: , ,

Copywriter i dziennikarz technologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Pisał dla takich portali, jak Komputer Świat, PCLab, Tabletowo czy SpeedTest. Fan dobrego sprzętu audio. Po godzinach gra w symulacje i ogląda filmy sensacyjne.

0 Komentarze

Zostaw komentarz