InPost Fresh – co to za usługa?
News!

InPost Fresh – co to za usługa?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zastanawiasz się, czym jest najnowsza usługa firmy InPost i czy warto z niej skorzystać? Oto wszystkie najważniejsze informacje.

Zakupy do domu

W aplikacji InPost Fresh użytkownicy mogą zamówić produkty spożywcze ze sklepu Makro pod wybraną przez siebie lokalizację. Dowiezie je specjalny kurier w samochodzie z lodówko-zamrażarką. 

Zakupy zostaną dostarczone tego samego dnia, w inny dzień czy nawet w ciągu 60 minut, co umożliwia opcja express. Za usługę zapłacisz blikiem, kartą albo online.

Koszt 

W przypadku dostawy natychmiastowej koszt transportu wynosi 9,99 zł, natomiast na dziś i kolejne dni to 5,99 zł. Trzeba mieć jednak na uwadze, że minimalna kwota zamówienia wynosi 25 zł dla opcji express i 100 zł dla pozostałych. 

Czy warto? 

InPost Fresh umożliwia zakupy w Makro, gdzie produktów jest dużo i mają przystępne ceny. To ciekawa alternatywa dla zamawiania z popularnych marketów, np. za pomocą Glovo. Niestety obecnie usługa działa tylko na terenie Warszawy. 

Zdj. główne: Rowan Freeman/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy warto kupić projektor?
Czy warto kupić projektor?
Projektor to świetne urządzenie i nieodłączny element domowego kina. Dowiedz się, kiedy jeszcze projektor może okazać się przydatny oraz na co zwrócić uwagę przed zakupem.
Szkolenia HACCP Online – jak one wyglądają?
Szkolenia HACCP Online – jak one wyglądają?
Szkolenia HACCP online to wygodne i skuteczne rozwiązanie. Poznaj, jak wygląda proces nauki i zdobywania certyfikatu HACCP.
Twitter blokuje mowę nienawiści
Twitter blokuje mowę nienawiści
Twitter blokuje mowę nienawiści - poznaj nowe zasady.
Ostatnie wpisy