InPost Fresh – co to za usługa?
News!

InPost Fresh – co to za usługa?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zastanawiasz się, czym jest najnowsza usługa firmy InPost i czy warto z niej skorzystać? Oto wszystkie najważniejsze informacje.

Zakupy do domu

W aplikacji InPost Fresh użytkownicy mogą zamówić produkty spożywcze ze sklepu Makro pod wybraną przez siebie lokalizację. Dowiezie je specjalny kurier w samochodzie z lodówko-zamrażarką. 

Zakupy zostaną dostarczone tego samego dnia, w inny dzień czy nawet w ciągu 60 minut, co umożliwia opcja express. Za usługę zapłacisz blikiem, kartą albo online.

Koszt 

W przypadku dostawy natychmiastowej koszt transportu wynosi 9,99 zł, natomiast na dziś i kolejne dni to 5,99 zł. Trzeba mieć jednak na uwadze, że minimalna kwota zamówienia wynosi 25 zł dla opcji express i 100 zł dla pozostałych. 

Czy warto? 

InPost Fresh umożliwia zakupy w Makro, gdzie produktów jest dużo i mają przystępne ceny. To ciekawa alternatywa dla zamawiania z popularnych marketów, np. za pomocą Glovo. Niestety obecnie usługa działa tylko na terenie Warszawy. 

Zdj. główne: Rowan Freeman/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Szkolenia biznesowe – kiedy mogą być przydatne?
Szkolenia biznesowe – kiedy mogą być przydatne?
Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na szkolenia biznesowe? Nasza odpowiedź brzmi - zdecydowanie warto! Podpowiadamy, jakie szkolenia warto wybrać oraz jakie korzyści mogą one przynieść.
Najlepsze aplikacje do pracy zdalnej – ranking czerwiec 2021
Najlepsze aplikacje do pracy zdalnej – ranking czerwiec 2021
Na rynku znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które ułatwią i przyspieszą Twoją pracę z domu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Drukarki laserowe – technologia druku, która jest na topie
Drukarki laserowe – technologia druku, która jest na topie
Drukarki laserowe to urządzenia, które stosowane są w wielu firmach, biurach oraz w domowych gabinetach. Technologia ta pozwala na szybkie, skuteczne i precyzyjne drukowanie wszelkiego rodzaju dokumentów. W poniższym tekście przyjrzymy się bliżej drukarkom laserowym, ich zaletom, wadom, a także omówimy najlepsze modele dostępne na rynku.
Ostatnie wpisy