Twitter blokuje mowę nienawiści
News!

Twitter blokuje mowę nienawiści

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Serwis uaktualnia swoją politykę użytkowania w celu uniemożliwienia zamieszczania treści zawierających mowę nienawiści. Nie będzie można również linkować tego rodzaju materiałów. 

Dotychczas obowiązujące w serwisie zasady trudno było egzekwować właśnie odnośnie linkowanych treści. Osoby, które chciały używać mowy nienawiści, mogły robić to pomijając pisanie postów, ale wklejając linki. Obecnie ma się to radykalnie zmienić. Nowe zasady obowiązują od 30 lipca 2020 roku.

Na czym konkretnie polegają zmiany w polityce użytkownika?

Twitter będzie mógł blokować konkretne adresy URL związane z rozpowszechnianiem zakazanych w serwisie treści. Przy uporczywym naruszaniu zasad możliwa będzie blokada konta. 

Warto dodać, że Twitter niedawno został zaatakowany przez hakerów. Prawdopodobnie stało się to przy pomocy kont pracowników firmy. Testuje się również wersję z dostępem na zasadzie abonamentu. Jeśli zostanie wprowadzona – będzie to rewolucyjne rozwiązanie w historii Twittera, który dotychczas był darmowy.

Zdjęcie główne artykułu: Designed by Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie są zalety monitora zakrzywionego 144 Hz?
Jakie są zalety monitora zakrzywionego 144 Hz?
Jakie są zalety monitora z zakrzywionym ekranem? Sprawdź!
Wymiana baterii iPhone 11 Pro – Jak to zrobić?
Wymiana baterii iPhone 11 Pro – Jak to zrobić?
Każdy, kto posiada iPhone 11 Pro, wie, że jego bateria ma ograniczoną żywotność. Z czasem bateria zaczyna tracić swoją pojemność, co wpływa na czas pracy urządzenia.
Systemy magazynowe – jak usprawnić zarządzanie magazynem?
Systemy magazynowe – jak usprawnić zarządzanie magazynem?
W dzisiejszych czasach skuteczne zarządzanie magazynem jest kluczowe dla prowadzenia sprawnego biznesu. W artykule przedstawimy, jak systemy magazynowe mogą pomóc w usprawnieniu procesów magazynowych i zwiększeniu efektywności całej firmy.
Ostatnie wpisy