niedziela, 4 czerwca, 2023

Zastanawiasz się, czym jest najnowsza usługa firmy InPost i czy warto z niej skorzystać? Oto wszystkie najważniejsze informacje.

Zakupy do domu

W aplikacji InPost Fresh użytkownicy mogą zamówić produkty spożywcze ze sklepu Makro pod wybraną przez siebie lokalizację. Dowiezie je specjalny kurier w samochodzie z lodówko-zamrażarką. 

Zakupy zostaną dostarczone tego samego dnia, w inny dzień czy nawet w ciągu 60 minut, co umożliwia opcja express. Za usługę zapłacisz blikiem, kartą albo online.

Koszt 

W przypadku dostawy natychmiastowej koszt transportu wynosi 9,99 zł, natomiast na dziś i kolejne dni to 5,99 zł. Trzeba mieć jednak na uwadze, że minimalna kwota zamówienia wynosi 25 zł dla opcji express i 100 zł dla pozostałych. 

Czy warto? 

InPost Fresh umożliwia zakupy w Makro, gdzie produktów jest dużo i mają przystępne ceny. To ciekawa alternatywa dla zamawiania z popularnych marketów, np. za pomocą Glovo. Niestety obecnie usługa działa tylko na terenie Warszawy. 

Zdj. główne: Rowan Freeman/unsplash.com

Tagi: , ,

Miłośniczka podróżowania, kotów i Korei Południowej. Swoją wiedzę z zakresu technologii wykorzystuje nie tylko do pisania tekstów, ale i w codziennym życiu. Ceni aktywny wypoczynek oraz dobrą książkę.

0 Komentarze

Zostaw komentarz