Plus i Polsat zmieniają swoje logotypy
Marketing i reklama

Plus i Polsat zmieniają swoje logotypy

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Marki należące do Grupy Cyfrowy Polsat postanowiły odświeżyć swoje znaki graficzne. Dzięki temu mają być lepiej rozpoznawalne.

Logotypy firm zostały wykonane w kształcie koła. Niezmienna pozostała kolorystyka, Polsat nadal będzie kojarzony z żółtym, a Plus z zielonym. Jednak poza tymi nawiązaniami, znaki graficzne przeszły poważną metamorfozę. Z logo stacji telewizyjnej zniknęło charakterystyczny słoneczko. Podobnie w przypadku operatora telekomunikacyjnego, tam również doszło do dużej zmiany. Logo nie zawiera już uśmiechu, jednak charakterystyczny plus pozostał, choć nie jest już aż tak mocno widoczny.

Logotypy są do siebie bardzo podobne. Zdaniem osób kierujących grupą, ma to pomóc w lepszej identyfikacji marek. Mają one być rozpoznawane jako członkowie jednej Grupy Polsat Plus. Jednak nadal zarówno Polsat, jak i Plus mają zachować swoje indywidualne cechy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Szkolenie VBA – Inwestycja w Twój rozwój
Szkolenie VBA – Inwestycja w Twój rozwój
Odkryj potencjał automatyzacji i efektywności dzięki szkoleniu VBA! Zainwestuj w swoje umiejętności programistyczne i otwórz nowe możliwości kariery.
Wymiana baterii iPhone 11 Pro – Jak to zrobić?
Wymiana baterii iPhone 11 Pro – Jak to zrobić?
Każdy, kto posiada iPhone 11 Pro, wie, że jego bateria ma ograniczoną żywotność. Z czasem bateria zaczyna tracić swoją pojemność, co wpływa na czas pracy urządzenia.
Jak wybrać odpowiednie skórzane etui na swój tablet?
Jak wybrać odpowiednie skórzane etui na swój tablet?
Odkryj kluczowe czynniki, które należy rozważyć podczas wybierania idealnego skórzanego etui na tablet, aby optymalnie zabezpieczyć urządzenie i podkreślić swój unikalny styl.
Ostatnie wpisy