Arkadiusz Milik dołączył do Leo Messiego!
Marketing i reklama

Arkadiusz Milik dołączył do Leo Messiego!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Polski napastnik Arkadiusz Milik podpisał nowy kontrakt z producentem sprzętu sportowego. Napastnik będzie występował w rzeczach marki Adidas.

Reprezentant naszego kraju w sezonie 2020/2021 grał w zespole Olympique Marsylia. Trafił do tej drużyny zimą z SSC Napoli, w którym pół roku spędził na trybunach z powodu konflikt z prezesem klubu. Transfer do Francji okazał się dobrym pomysłem, zawodnik dobrze zadomowił się w klubie, strzelając w ciągu kilku miesięcy 9 bramek. Dobra postawa we Francji zaowocowała powołaniem napastnika do reprezentacji Polski na turniej Euro 2020. Niestety, Milik nabawił się kontuzji kolana, przez co musiał opuścić zgrupowanie i nie wystąpił na turnieju.

27- letni zawodnik, przerwę w występach wykorzystał na dopięcie spraw kontraktowych. Napastnik nawiązał współpracę z firmą adidas, w której butach będzie grał w najbliższym sezonie. Gracz ogłosił to w swoich mediach społecznościowych. Razem z nim, w butach tej firmy występują też Leo Messi oraz Krzysztof Piątek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wypromować stronę?
Jak wypromować stronę?
Dowiedz się, jak skutecznie wypromować swoją stronę internetową korzystając z pozycjonowania w wyszukiwarkach oraz działalności w social mediach.
Co firmom oferuje współczesna technologia?
Co firmom oferuje współczesna technologia?
Nie od dziś wiadomo, że technologia zrewolucjonizowała biznes. Przeczytaj, jakie nowoczesne systemy mogą usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy.
Polsko-ukraińskie przedsiębiorstwo produkujące broń? To fakt!
Polsko-ukraińskie przedsiębiorstwo produkujące broń? To fakt!
Polsko-ukraińskie przedsiębiorstwo zbrojeniowe? Sprawdź, co już wiadomo.
Ostatnie wpisy