Cristiano Ronaldo wybiera wodę zamiast coli
Marketing i reklama

Cristiano Ronaldo wybiera wodę zamiast coli

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Do ciekawej sytuacji doszło podczas konferencji przed meczem Węgry-Portugalia na Euro 2020. Cristiano Ronaldo namawiał podczas niej do zdrowego trybu życia.

Portugalski zawodnik przyszedł na przedmeczową konferencję przed inauguracyjnym meczem z Węgrami. Zawodnik z niesmakiem odsunął butelki Coca-Coli, które stały przed nim. Zamiast tego, gracz podniósł butelkę wody i powiedział, żeby pić ją zamiast gazowanego napoju.

To już kolejny raz, który pokazuje, jak ważny dla Portugalczyka, jest zdrowy tryb życia. Niedawno w wywiadzie przyznał, że uczy swojego syna dobrych nawyków żywieniowych. Gracz wielokrotnie negatywnie wypowiadał się na temat słonych przekąsek oraz słodkich napojów. Co więcej, zawodnik cały czas pracuje nad sobą, jego upór jest uważany za najważniejszą cechę, która sprawiła, że stał się najlepszym zawodnikiem świata.

Sytuacja wywołała spore poruszenie. Wielu ekspertów chwali zachowanie zawodnika, podkreślając, że inni zawodnicy również powinni pójść w tym kierunku i promować zdrowy styl życia, zamiast promować niezdrowe napoje i jedzenie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Józek 28.06.2021

    Woda zdrowsza 🙂