Co firmom oferuje współczesna technologia?
Zarządzanie

Co firmom oferuje współczesna technologia?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Nie od dziś wiadomo, że technologia zrewolucjonizowała biznes. Przeczytaj, jakie nowoczesne systemy mogą usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy.

Elektroniczny system obsługi klienta

Sprawny elektroniczny system obsługi klienta ułatwia proces przyjmowania zleceń w różnych dziedzinach biznesu. Jeśli prowadzisz np. siłownię czy klub fitness, warto skorzystać z gotowych rozwiązań, które umożliwią Ci kompleksowy nadzór nad sprzedażą karnetów i usług, rezerwacjami sal czy treningów personalnych. Nowoczesne oprogramowanie umożliwia wygodne kontrolowanie grafiku zajęć oraz zapisów na zajęcia. Innowacyjne systemy zaprojektowane pod konkretną branżę mogą oferować także rejestrację czasu pracy czy uiszczanie opłat za korzystanie z obiektu.

Oprogramowanie do wsparcia technicznego i wspomagania procesów

System Computerised Maintenance Management System – w skrócie CMMS – to zaawansowane oprogramowanie zapewniające kompleksowe i funkcjonalne zarządzanie działem technicznym przedsiębiorstwa, który obejmuje m.in.: prace prewencyjne i awaryjne w firmie, zarządzanie magazynem technicznym, personelem i podwykonawcami. Ponadto mobilny system CMMS pozwala na dostęp z dowolnego miejsca, dzięki czemu ułatwia budżetowanie, zarządzanie projektami, optymalizację wykorzystania urządzeń i obiektów technicznych czy też kontrolowanie magazynów technicznych i dokumentów magazynowych. Nowoczesne rozwiązania technologiczne ułatwiają zarządzanie systemem i pozwalają elastycznie dostosowywać go do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy.

Wygodny system płatności za przejazdy 

Zarządzasz flotą aut? Dobrym rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa może być funkcjonalny system ułatwiający uiszczanie płatności za przejazdy płatnymi odcinkami dróg krajowych dla pojazdów przekraczających Opłaty e-TOLL są wyznaczane w oparciu o technologię satelitarną i dane geolokalizacji użytkownika. Należy pamiętać o tym, że w powyższym systemie dostępne są dwa rodzaje kont – przedpłacone oraz z odroczoną płatnością. Na koncie przedpłaconym opłaty za przejazd pobiera się z wcześniej przesłanych środków pieniężnych. Po każdym przejeździe przez odcinki dróg płatnych saldo konta przedpłaconego zostaje pomniejszone o odpowiednią kwotę. W przypadku, gdy w systemie e-TOLL nie ma środków wystarczających na pokrycie należnej opłaty, koszty muszą zostać opłacone w przeciągu trzech dni od daty przejazdu.

Fot.: Blake Wisz/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zabezpieczyć swoje dane online za pomocą uwierzytelniania wieloskładnikowego
Jak zabezpieczyć swoje dane online za pomocą uwierzytelniania wieloskładnikowego
Odkryj, jak skutecznie zabezpieczyć swoje informacje cyfrowe przed cyberatakiem, korzystając z techniki uwierzytelniania wieloskładnikowego. Dowiedz się więcej o funkcjonalnościach tej technologii.
Jaki jest poziom inflacji?
Jaki jest poziom inflacji?
Sprawdź, jaki mamy obecnie poziom inflacji w Polsce i z czego wynika.
Systemy antykradzieżowe dla firm
Systemy antykradzieżowe dla firm
Prowadzisz swoją firmę i nie wiesz jeszcze, jak chronić ją przed kradzieżami? Przedstawiamy skuteczne systemy antykradzieżowe dla firm i przedsiębiorstw.
Ostatnie wpisy