piątek, 22 września, 2023

Artykuł sponsorowany

Nie od dziś wiadomo, że technologia zrewolucjonizowała biznes. Przeczytaj, jakie nowoczesne systemy mogą usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy.

Elektroniczny system obsługi klienta

Sprawny elektroniczny system obsługi klienta ułatwia proces przyjmowania zleceń w różnych dziedzinach biznesu. Jeśli prowadzisz np. siłownię czy klub fitness, warto skorzystać z gotowych rozwiązań, które umożliwią Ci kompleksowy nadzór nad sprzedażą karnetów i usług, rezerwacjami sal czy treningów personalnych. Nowoczesne oprogramowanie umożliwia wygodne kontrolowanie grafiku zajęć oraz zapisów na zajęcia. Innowacyjne systemy zaprojektowane pod konkretną branżę mogą oferować także rejestrację czasu pracy czy uiszczanie opłat za korzystanie z obiektu.

Oprogramowanie do wsparcia technicznego i wspomagania procesów

System Computerised Maintenance Management System – w skrócie CMMS – to zaawansowane oprogramowanie zapewniające kompleksowe i funkcjonalne zarządzanie działem technicznym przedsiębiorstwa, który obejmuje m.in.: prace prewencyjne i awaryjne w firmie, zarządzanie magazynem technicznym, personelem i podwykonawcami. Ponadto mobilny system CMMS pozwala na dostęp z dowolnego miejsca, dzięki czemu ułatwia budżetowanie, zarządzanie projektami, optymalizację wykorzystania urządzeń i obiektów technicznych czy też kontrolowanie magazynów technicznych i dokumentów magazynowych. Nowoczesne rozwiązania technologiczne ułatwiają zarządzanie systemem i pozwalają elastycznie dostosowywać go do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy.

Wygodny system płatności za przejazdy 

Zarządzasz flotą aut? Dobrym rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa może być funkcjonalny system ułatwiający uiszczanie płatności za przejazdy płatnymi odcinkami dróg krajowych dla pojazdów przekraczających Opłaty e-TOLL są wyznaczane w oparciu o technologię satelitarną i dane geolokalizacji użytkownika. Należy pamiętać o tym, że w powyższym systemie dostępne są dwa rodzaje kont – przedpłacone oraz z odroczoną płatnością. Na koncie przedpłaconym opłaty za przejazd pobiera się z wcześniej przesłanych środków pieniężnych. Po każdym przejeździe przez odcinki dróg płatnych saldo konta przedpłaconego zostaje pomniejszone o odpowiednią kwotę. W przypadku, gdy w systemie e-TOLL nie ma środków wystarczających na pokrycie należnej opłaty, koszty muszą zostać opłacone w przeciągu trzech dni od daty przejazdu.

Fot.: Blake Wisz/unsplash.com

Tagi: , ,

Absolwentka filologii, miłośniczka pisania i dalekich podróży. Lubi wykorzystywać nowoczesne technologie w nauce języków obcych i przy organizacji pracy kreatywnej.

0 Komentarze

Zostaw komentarz