środa, 7 czerwca, 2023
Oystem > Redakcja

Redakcja

Jeśli szukasz pomysłu na rozwój swojego biznesu, jesteś w dobrym miejscu. Oystem.pl to miejsce przeznaczone dla osób, które chcą założyć swoją działalność lub marzą o tym, żeby ich firma dynamicznie się rozrastała.

 

Z naszych artykułów dowiesz się, na co trzeba zwrócić uwagę, jak zacząć, w jaki sposób najlepiej promować oraz co zmieniło się w przepisach. Oystem.pl to prawdziwa kopalnia inspiracji, które popchną Twój biznes we właściwym kierunku!

Filip Joachimowicz

Filip Joachimowicz
Najlepszy biznes zaczyna się od dobrego pomysłu, a on ma ich bardzo dużo. Jest doświadczonym przedsiębiorcą, który lubi się dzielić swoimi przemyśleniami z innymi. Wiele osób twierdzi, że ma bardzo ciekawe spostrzeżenia, co go tylko motywuje do przekazywania ich. W wolnym czasie lubi czytać książki, które motywują go do rozwoju.

Zobacz wpisy autora

Jakub Repetowski (2)

Jakub Repetowski
Śledzi nowinki w świecie e-commerce, aby później w przystępny sposób opisać je czytelnikom. Interesuję go szeroko pojęty marketing internetowy, uwielbia sport w każdej postaci oraz kuchnię indyjską.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk (3)

Kamil Michaluk
Z zaciekawieniem przygląda się temu, jak dynamicznie w ciągu ostatnich miesięcy rozwija się branża e-commerce. Widzi w tym szansę zwłaszcza dla młodych i energicznych ludzi, którzy chętnie korzystają z nowinek technicznych. Sam bardzo ceni sobie pracę zdalną i niezależność. Chętnie dzieli się z innymi przemyśleniami i zdobytymi informacjami. Lubi naturę, zwierzęta i ciekawe rozmowy przy kawie.

Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska (5)

Karolina Baworowska
Pasjonatka nowych technologii, absolwentka filologii angielskiej i copywriterka z kilkuletnim stażem. Interesuje się muzyką, podróżami, a także nowoczesnymi metodami rozwoju biznesu.

Zobacz wpisy autora

Marcin Kusz

Marcin Kusz
Copywriter i dziennikarz technologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Pisał dla takich portali, jak Komputer Świat, PCLab, Tabletowo czy SpeedTest. Fan dobrego sprzętu audio. Po godzinach gra w symulacje i ogląda filmy sensacyjne.

Zobacz wpisy autora

Robert Grześkowiak

Robert Grześkowiak
Student polonistyki, śledzący nowinki z dziedziny high tech. Pasjonat gier komputerowych i „wynalazków przyszłości”.

Zobacz wpisy autora