niedziela, 4 czerwca, 2023

Serwis uaktualnia swoją politykę użytkowania w celu uniemożliwienia zamieszczania treści zawierających mowę nienawiści. Nie będzie można również linkować tego rodzaju materiałów. 

Dotychczas obowiązujące w serwisie zasady trudno było egzekwować właśnie odnośnie linkowanych treści. Osoby, które chciały używać mowy nienawiści, mogły robić to pomijając pisanie postów, ale wklejając linki. Obecnie ma się to radykalnie zmienić. Nowe zasady obowiązują od 30 lipca 2020 roku.

Na czym konkretnie polegają zmiany w polityce użytkownika?

Twitter będzie mógł blokować konkretne adresy URL związane z rozpowszechnianiem zakazanych w serwisie treści. Przy uporczywym naruszaniu zasad możliwa będzie blokada konta. 

Warto dodać, że Twitter niedawno został zaatakowany przez hakerów. Prawdopodobnie stało się to przy pomocy kont pracowników firmy. Testuje się również wersję z dostępem na zasadzie abonamentu. Jeśli zostanie wprowadzona – będzie to rewolucyjne rozwiązanie w historii Twittera, który dotychczas był darmowy.

Zdjęcie główne artykułu: Designed by Freepik

Tagi: ,

Z zaciekawieniem przygląda się temu, jak dynamicznie w ciągu ostatnich miesięcy rozwija się branża e-commerce. Widzi w tym szansę zwłaszcza dla młodych i energicznych ludzi, którzy chętnie korzystają z nowinek technicznych. Sam bardzo ceni sobie pracę zdalną i niezależność. Chętnie dzieli się z innymi przemyśleniami i zdobytymi informacjami. Lubi naturę, zwierzęta i ciekawe rozmowy przy kawie.

0 Komentarze

Zostaw komentarz