piątek, 22 września, 2023

Play – jedna z największych sieci komórkowych w Polsce – wykupił UPS. Klienci mogą spodziewać się pewnych zmian.

Jakich zmian i korzyści mogą się spodziewać klienci?

Z perspektywy klientów przejęcie UPC przez Play może zapewnić szereg nowych możliwości. To połączenie nowoczesnej sieci mobilnej, błyskawicznego internetu światłowodowego oraz urozmaiconej oferty telewizyjnej i rozrywkowej. Warto jednak podkreślić, że znaczna część dotychczasowych warunków pozostaje bez zmian, aby usprawnić proces przejścia.

Wzbogacona zostanie między innymi oferta telewizyjna Play. Zarówno Play, jak i UPS zostaną przy swojej sieci sprzedaży – w przypadku przedłużania umów z UPS praktycznie nic się nie zmieni. Fioletowa sieć przygotowała przy tym specjalne promocje dla klientów, można skorzystać m.in. z darmowego abonamentu na usługi komórkowe czy bezpłatnego internetu UPC przez nawet dwa lata. Kluczową informacją dla większości obecnych abonentów obydwu firm będzie jednak fakt, że nie są potrzebne żadne działania z ich strony – umowy pozostają aktywne na obecnych zasadach.

Zdj. główne: Jenny Ueberberg/unsplash.com

Tagi: , ,

Copywriter i dziennikarz technologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Pisał dla takich portali, jak Komputer Świat, PCLab, Tabletowo czy SpeedTest. Fan dobrego sprzętu audio. Po godzinach gra w symulacje i ogląda filmy sensacyjne.

0 Komentarze

Zostaw komentarz