poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Od wielu lat fani FIF-y zastanawiają się, czy gracze konsolowi będą mogli ścierać się z pecetowcami w rozgrywkach. Czy 30. odsłona serii im na to pozwoli?

Co mówią przecieki?

Tom Henderson, sprawdzony informator w kwestii branży gier wideo, zdradził, że wkrótce w FIF-ie mogą nastąpić wielkie zmiany. Dotychczas piłkarskie rozgrywki prowadzić można było jedynie na konsoli bądź komputerze stacjonarnym, jednak gracze różnych platform nie mogli rywalizować z sobą wzajemnie. 

Według doniesień Hendersona w FIF-ie 23 funkcja cross-play pojawi się i to nawet we wszystkich możliwych trybach gry. Wspomniał on bezpośrednio o graczach korzystających z pecetów i konsol PlayStation czy Xbox – w związku z tym cross-play prawdopodobnie będzie tyczył się jedynie tych platform.

Wśród pozostałych pogłosek, które przekazywał dziennikarz, znajdują się informacje o męskich i żeńskich mistrzostwach świata, a także o przejściu FIF-y na model free-to-play… Ile z tych wieści okaże się prawdą? Zobaczymy!

Zdj. głóne: JESHOOTS.COM/unsplash.com

Tagi: , ,
Marcin Kusz

Copywriter i dziennikarz technologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Pisał dla takich portali, jak Komputer Świat, PCLab, Tabletowo czy SpeedTest. Fan dobrego sprzętu audio. Po godzinach gra w symulacje i ogląda filmy sensacyjne.

0 Komentarze

Zostaw komentarz