piątek, 22 września, 2023

Do ciekawej sytuacji doszło podczas konferencji przed meczem Węgry-Portugalia na Euro 2020. Cristiano Ronaldo namawiał podczas niej do zdrowego trybu życia.

Portugalski zawodnik przyszedł na przedmeczową konferencję przed inauguracyjnym meczem z Węgrami. Zawodnik z niesmakiem odsunął butelki Coca-Coli, które stały przed nim. Zamiast tego, gracz podniósł butelkę wody i powiedział, żeby pić ją zamiast gazowanego napoju.

To już kolejny raz, który pokazuje, jak ważny dla Portugalczyka, jest zdrowy tryb życia. Niedawno w wywiadzie przyznał, że uczy swojego syna dobrych nawyków żywieniowych. Gracz wielokrotnie negatywnie wypowiadał się na temat słonych przekąsek oraz słodkich napojów. Co więcej, zawodnik cały czas pracuje nad sobą, jego upór jest uważany za najważniejszą cechę, która sprawiła, że stał się najlepszym zawodnikiem świata.

Sytuacja wywołała spore poruszenie. Wielu ekspertów chwali zachowanie zawodnika, podkreślając, że inni zawodnicy również powinni pójść w tym kierunku i promować zdrowy styl życia, zamiast promować niezdrowe napoje i jedzenie.

Tagi: ,

Z wykształcenia jest dziennikarzem, o elektronice lubi nie tylko pisać, ale stara się też wprowadzać najnowsze technologie do swojego życia. Nie wyobraża sobie życia bez nowoczesnego sprzętu. Dobry laptop oraz smartfon to przedmioty, które towarzyszą mu na co dzień. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i pasjonatem sportu. Najchętniej relaksuje się przy dobrym filmie, muzyce lub przy emocjonującym meczu.

1 Komentarz

Józek 28 czerwca 2021 at 12:09

Woda zdrowsza 🙂

Odpowiedz na komentarz

Zostaw komentarz