niedziela, 4 czerwca, 2023

Polski napastnik Arkadiusz Milik podpisał nowy kontrakt z producentem sprzętu sportowego. Napastnik będzie występował w rzeczach marki Adidas.

Reprezentant naszego kraju w sezonie 2020/2021 grał w zespole Olympique Marsylia. Trafił do tej drużyny zimą z SSC Napoli, w którym pół roku spędził na trybunach z powodu konflikt z prezesem klubu. Transfer do Francji okazał się dobrym pomysłem, zawodnik dobrze zadomowił się w klubie, strzelając w ciągu kilku miesięcy 9 bramek. Dobra postawa we Francji zaowocowała powołaniem napastnika do reprezentacji Polski na turniej Euro 2020. Niestety, Milik nabawił się kontuzji kolana, przez co musiał opuścić zgrupowanie i nie wystąpił na turnieju.

27- letni zawodnik, przerwę w występach wykorzystał na dopięcie spraw kontraktowych. Napastnik nawiązał współpracę z firmą adidas, w której butach będzie grał w najbliższym sezonie. Gracz ogłosił to w swoich mediach społecznościowych. Razem z nim, w butach tej firmy występują też Leo Messi oraz Krzysztof Piątek.

Tagi: , ,

Z wykształcenia jest dziennikarzem, o elektronice lubi nie tylko pisać, ale stara się też wprowadzać najnowsze technologie do swojego życia. Nie wyobraża sobie życia bez nowoczesnego sprzętu. Dobry laptop oraz smartfon to przedmioty, które towarzyszą mu na co dzień. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i pasjonatem sportu. Najchętniej relaksuje się przy dobrym filmie, muzyce lub przy emocjonującym meczu.

0 Komentarze

Zostaw komentarz